Сумісний з грудним вигодовуванням

Входить до складу препаратів:

Катарія (Kusum Healthcare Pvt. Ltd., Індія)4 г натрію цитрату в 1 пакеті

Регідрон (Orion Corporation, Фінляндія) 2,9 г натрію цитрату в 1 пакеті

(крім того, Регідрон містить натрію хлорид (це харчова сіль), калію хлорид та глюкозу, що також є сумісними з грудним вигодовуванням).

(Вказані препарати, що продаються в Україні. В інших країнах препарати з тією ж діючою речовиною можуть називатись інакше. Важливо дивитись не на комерційну назву, а на діючу речовину, її дозування та виробника препарату.)

Натрію цитрат – натрієва сіль лимонної кислоти. Використовується в харчовій промисловості та фармацевтиці.

Натрію цитрат в організмі перетворюється на бікарбонат натрію (питну соду).

Питна сода створює лужне середовище та реагує з кислотами. Наприклад, “гасить” оцет при приготуванні випічки. Схожим чином нейтралізує зайву кислоту в сечі, зменшує відчуття печіння.

http://compendium.com.ua/info/200364/katarija

Фармакокінетика води, электролітів та глюкози, що входять до складу препарату Регідрон, відповідає природній фармакокінетиці цих речовин в організмі.”

Є нормальними складовими обміну речовин, тому відслідкувати поведінку додаткової їх дози з препарату неможливо.

Діти. Регідрон можна застосовувати у дітей. Немає обмежень за віком, з якого у дітей можна застосовувати даний лікарський засіб.

Застосування в період вагітності та годування груддю. Препарат в період вагітності чи годування груддю дозволений до застосування у рекомендованих дозах. Годування груддю можна продовжувати стільки, скільки необхідно, навіть протягом пероральної регідратації, або його можна продовжити одразу після регідратації.”

http://pda.compendium.com.ua/info/748/regidron-sup-sup-

Автор: Нійя Вус

Хімік, консультант з грудного вигодовування,

член ILCA