Умови використання ресурсу MamaPharma

  • Цей сайт є довідковим ресурсом, мета якого – зібрати в одному місці інформацію з різних світових довідників сумісності лікарських засобів з грудним вигодовуванням та вагітністю, декількома мовами для зручності.
  • З часом інформація про препарати може змінюватись, з’являються нові дослідження, тому просимо звертати увагу на дату написання матеріалів.
  • Ресурс MamaPharma не займається діагностикою та призначенням лікування, та не рекламує жодних лікарських препаратів. Інформація на сайті взята з відкритих джерел з вказанням активних посилань. В будь-який момент Ви можете перейти за посиланням та перевірити актуальність інформації.
  • Інформація є виключно довідковою, та жодним чином не замінює консультації лікаря. Лікування має право призначати, змінювати та відміняти тільки лікар після огляду.  Будь ласка, узгоджуйте з Вашим лікарем інформацію про сумісність призначених Вам препаратів, можливість та необхідність їх заміни на аналогічні.
  • Категорії “дуже низький ризик”, “низький ризик” та “високий ризик” подані за довідником APILAM E-lactancia. Категорія “ймовірно сумісне, недостатньо даних” зазначена у випадку, якщо речовини немає у міжнародних довідниках, та доводиться спиратись лише на інструкцію виробника препарату. Категорія “сумісне” та “ймовірно сумісне” зовсім не означає, що препарат підходить конкретній жінці (у кожної людини є індивідуальні особливості, що можуть змінювати дію препаратів в організмі).
  • Проект MamaPharma не несе жодної відповідальності за наслідки лікування, проведеного з використанням інформації з цього ресурсу, алергічні реакції, побічні дії та взаємодію препаратів. Якщо у Вас є питання стосовно препаратів, що Вам призначені, будь ласка, зверніться до Вашого лікаря.